Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

Pojęcie przytulnego salonu jest prawdopodobnie jednym, który różni się dla każdej osoby. Niektórzy ludzie wolą inwestować w swoją przestrzeń zewnętrzną, podczas gdy inni spędzają więcej czasu na zabawianiu gości w pomieszczeniach. Jednak projektanci zgadzają się, że istnieją pewne kluczowe czynniki, które należy rozważyć podczas tworzenia przytulnego salonu.

  1. Powieś lustro w rogu pokoju i użyj mniejszego lustra jako osłony okna, aby odbić światło do pokoju.
  2. Wymień wszystkie żarówki ścienne, abyś mógł zmieniać oświetlenie w zależności od nastroju lub wykonywanej czynności.
  3. Pokryj swoje ściany w poduszkach do rzucania i kocach lub dodaj je do mebli dla wygody.
  4. Użyj dywaników dla pewnej tekstury pod stopami i ciepła pod palcami, zwłaszcza jeśli reszta podłogi to twarde drewno.
  5. Dodaj rośliny lub obrazy, które wprowadzają naturę do wnętrza; są one natychmiastowym polepszaczem nastroju.
  6. Jeśli chcesz naprawdę podnieść czynnik przytulności, znajdź kominek i zainstaluj go (elektryczny jest w porządku). W rzeczywistości nie poprzestawaj na jednym kominku – dodaj więcej wokół domu, gdzie tylko możesz je zmieścić!
  7. Jeśli w Twoim salonie są rzeczy, które są niekompletne (jak książki na półkach bez regałów), to uzupełnij tę niekompletność inwestując w mebel, który odzwierciedla Twój osobisty styl (regał możesz kupić, gdy zaoszczędzisz wystarczająco dużo pieniędzy). Każdy obszar twojego domu powinien zawierać tylko rzeczy, które dodają mu wartości. Twój salon nie jest wyjątkiem.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://dreamyhouse.pl/ .