Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

Nietypowe dekoracje ścienne to świetny sposób, aby Twój dom wydawał się bardziej stylowy i przyjazny. Dobrze umieszczony talerz dekoracyjny może wykonać zadanie drukowania sztuki na ścianie, bez bycia tak zatłoczonym lub rozpraszającym. 

Płytka może być użyta do wypełnienia pustej ramki lub przestrzeni na ścianie, co czasami jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby poczuć, że pokój ma z powrotem trochę swojego oryginalnego charakteru. Na przykład, można użyć talerzy do wypełnienia pustego miejsca na ścianie, gdzie wcześniej wisiały ramki na zdjęcia. Ta technika może działać dla ścian, które są pomalowane na biało lub są jednolitym kolorem, takim jak blady niebieski lub jasnozielony. Dekoracyjna płyta pomoże zwrócić uwagę na ścianę, ale nie będzie odrywać się od innych dzieł sztuki lub dekoracji, które mogą wisieć w pobliżu.

Jeśli chcesz tylko jedną płytę na ścianie, ale nie chcesz, aby wyglądała nie na miejscu, rozważ zawieszenie jej nad kominkiem. Pozwoli to działać jako punkt centralny dla pokoju, który jest właśnie tym, co chcesz, gdy jest to jedyna rzecz zwracająca na siebie uwagę na ścianie. Talerze dekoracyjne są również popularne w rustykalnych kuchniach i jadalniach, ponieważ dają lekki klimat i dodają antyczne akcenty, nie wyglądając zbyt staroświecko. Więcej na temat dekoracji znajdziesz na stronie https://dobredomowe.pl/