Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

Znalezienie dobrej ekipy remontowej to trudne zadanie. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci znaleźć zespół, który wykona najlepszą możliwą pracę w cenie, na którą możesz sobie pozwolić.

-Zapytaj o referencje. Jeśli zatrudniasz malarza, poproś o nazwiska 3 innych klientów, którzy mieli swój dom pomalowany przez tę osobę lub firmę. Jeśli są niezdecydowani, mogą oni nie być najlepszym wyborem.

-Zdobądź kilka ofert i porównaj jakość pracy. Jeśli zatrudniasz stolarza, zapytaj ich, ile sypialni odnowili w Twojej okolicy (i ile chcieliby zrobić). To da ci pojęcie, czy są zajęci, czy nie.

-Sprawdź referencje. Daj każdemu potencjalnemu zespołowi remontowemu listę zadań, które chciałbyś wykonać i zapytaj ich, kiedy mogliby wykonać pracę dla ciebie przed zatrudnieniem ich. Sprawdź ich referencje, aby zobaczyć, czy mają jakieś skargi na wykonaną pracę lub czy było coś, co zostało pominięte / nie zrobione do ich zadowolenia.

-Sprawdź poprzednie miejsca pracy. Nie tylko sprawdzaj referencje, również przeszłe prace, które mogą być w Twojej okolicy. Czy są one dobrze wykonane? Czy wyglądają jak używane materiały wysokiej jakości? Czy są jakieś problemy z plamami wody na sufitach, łuszcząca się farba wokół okien itp? Czy rynny odpadają? Te rzeczy mogą wydawać się małe, ale mogą kosztować duże pieniądze w przypadku napraw.

Więcej o remontach znajdziesz na stronie https://dladomatora.pl/ .