Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

Jeśli chcesz rozpocząć pracę ze stylizacją paznokci, to najpierw musimy porozmawiać o narzędziach, których będziesz potrzebować. Pewnie jesteś pewna, że stylizacja paznokci wymaga zestawu narzędzi, które pomogą Ci osiągnąć wygląd, który chcesz dla swoich paznokci, jednak co oprócz lakierów i lampy należy mieć przygotowane? 

Frezarka

Jest jeden kluczowy element wyposażenia, który jest absolutnie niezbędny dla każdego, kto chce nauczyć się robić nail art w domu: dobra frezarka. Jest ona dostępna w różnych kształtach i rozmiarach w zależności od tego, co chcesz osiągnąć; większe są lepsze do ogólnego wygładzenia, podczas gdy mniejsze mogą być używane do polerowania powierzchni paznokcia i nadania mu połysku. 

Płatki kosmetyczne

Będziesz także chciała używać wacików lub płatków kosmetycznych nasączonych zmywaczem do lakieru lub acetonem, ponieważ podczas wykonywania manicure/pedicure będziesz musiała dużo sprzątać.

A Cuticle Pusher/Nipper 

Jest to małe narzędzie, które posiada dwie końcówki z płaską krawędzią pomiędzy nimi. Narzędzie to może być używane do odsuwania skórek – które pojawiają się naturalnie i mogą wymagać regularnego odsuwania dla zdrowych paznokci – a także do przycinania skórek. Cuticle Pusher/Nipper jest również pomocny w usuwaniu warstwy martwego naskórka, który może gromadzić się przy paznokciach.

Więcej na temat pielęgnacji znajdziesz na stronie https://allbeauties.pl/ .