Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

Skoki spadochronowe uchodzą za sport ekstremalny i niebezpieczny, dlatego wiele osób, które o tym marzą, nie decyduje się na ich wykonanie. Jednak dla osób niedoświadczonych, a pragnących wypróbować loty nad ziemią, polecane są przede wszystkim skoki w tandemie. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się właśnie na taką formę rozrywki.

 

Skok dosłownie dla każdego

Skoki tandemowe to szczególnie atrakcyjna propozycja dla osób, które chciałyby spróbować po raz pierwszy swoich sił w powietrzu. Mogą się na nie zdecydować również ci, którzy już skakali, ale nie przeszli pełnego szkolenia skoczka spadochronowego i po prostu chcieliby powtórzyć swoją przygodę. To także ciekawa oferta na prezent – wystarczy kupić voucher bliskiej osobie, aby mogła przekonać się, jak fajna może to być zabawa.

 

Skok z krótkim instruktażem

Bardzo ważną zaletą skoku w tandemie jest krótki instruktaż, który wystarcza do jego oddania. Wszystko dlatego, że główną pracę wykonuje instruktor (tandem pilot), czyli osoba doświadczona, która wykonała ponad 2500 udanych skoków z samolotu. Dzięki temu nawet początkujący człowiek może pozwolić sobie na skok, bo już po 10 minutach będzie wiedział, jak ma się zachować przy swoim tandem pilocie.

 

Najbardziej bezpieczne skoki

Pomimo że skoki spadochronowe uważane są za sport ekstremalny, skoki w tandemie Wrocław to najbardziej bezpieczna ich forma, jaką możemy znaleźć. Doświadczenie instruktora, który zajmuje się każdym elementem skoku, a także najwyższej jakości sprzęt gwarantują, że przygoda zakończy się pomyślnie i zachęci do ponownego oddania skoku w przyszłości.