Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

Współczesny rynek oferuje nam niezwykłą różnorodność rowerów. Wśród najpopularniejszych wymienimy jednoślady crossowe i trekkingowe? Czym różnią się od siebie te modele?

 

Rower trekkingowy – idealny do jazdy po mieście

 

Rower trekkingowy, inaczej nazywany turystycznym, to prosty model wyposażony w wąskie opony o gładkim bieżniku. Jednoślad trekkingowy ma dodatkowe akcesoria, takie jak błotniki, bagażnik czy podpórkę. Często zaopatrzony jest w dynamo.

 

Wśród największych zalet rowerów trekkingowych wyróżnimy lekkość, wygodę i funkcjonalność. Jednoślad doskonale sprawdza się do spokojnej jazdy po mieście, asfaltowych drogach i ubitych ścieżkach polnych.

 

Rower crossowy – na większe wyzwania

 

Rower crossowy ma w sobie coś sportowego. Ma duże, cienkie opony i agresywną geometrię. Brakuje w nim dodatkowego wyposażenia, czyli błotników, bagażnika i innych akcesoriów. Jest lżejszy i szybszy niż model trekkingowy. 

 

Rowery crossowe doskonale radzą sobie zarówno na asfalcie i utwardzonych drogach, jak i na trudniejszych nawierzchniach, np. na nierównych, leśnych ścieżkach. 

 

Solidne rowery trekkingowe i crossowe dostępne są na stronie https://polskie-rowery.pl/. Propozycją są produkty Kands wykonane z najwyższą dbałością o detale z najlepszych, wytrzymałych materiałów – w tym z dobrej jakości aluminium. Sklep Polskie-rowery.pl oferuje jednoślady damskie i męskie, w różnych kolorach, z prostymi i obniżonymi ramami. Z pewnością znajdziesz w asortymencie rower idealny dla siebie!