Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

Urządzając mieszkanie, zdarza się, że trudno nam się zdecydować na jeden styl. Czasem jest tak, że podobają nam się dwa lub trzy zupełnie różne i nie jesteśmy pewni, co z tym zrobić. Czy da się je jakoś ładnie połączyć w jednym pomieszczeniu? Jak najbardziej! Wiele inspirujących aranżacji przedstawianych w sieci i różnych magazynach pokazuje, jak pięknie można zestawić takie na pozór niepasujące ze sobą meble.

Stołowy pokój

W każdym domu bardzo ważnym elementem, którego nie może zabraknąć jest stół. To miejsce, przy którym zbiera się rodzina, przyjaciele, znajomi. Służy do jedzenia posiłków, przyjmowania gości na herbatkę i ciasto lub uroczysty obiad. Niejednokrotnie przy stole odbywają się narady rodzinne, lub zwierzenia z różnych ważnych tajemnic, a on sam może pamiętać niejedną historię. Czy zatem ważne jest jaki ten stół będzie? I na czym będziemy przy nim siedzieć?

Jednakowo, czy różnie?

Minęły już czasy, kiedy wszystkie krzesła przy stole muszą być identyczne. Obecnie , można postawić przy stole każde krzesło inne. Nawet nie muszą być w podobnym stylu. Z powodzeniem sprawdzą się krzesła, nawet z całkiem różnych epok i nieraz w różnych kolorach, choć wybierając jedną barwę, można nadać im większej spójności. Łączenie różnych stylów przy jednym stole, może być nie lada atrakcją. Dlaczego można tak powiedzieć? Okazuje się, że taki stół z krzesłami nabiera zupełnie innego wymiaru, a każdy może zająć miejsce wybierając krzesło, które niejako przeniesie go w inną rzeczywistość!