Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

Do tworzenia dobrych wizualizacji w szybkim czasie niezbędny jest oczywiście dobrze działający silnik renderujący. Program KD MAX został wyposażony w rozwiązanie, które pozwala na stworzenie wizualizacji, które będą wiernym odzwierciedleniem rzeczywistości. Zaawansowane edytory materiałów i światła umożliwiają stworzenie projektu, który we wszystkich wymiarach i płaszczyznach będzie charakteryzował się cechami realności. Urozmaicone zasoby bibliotek dają możliwość na projektowanie kuchni, szaf wnękowych oraz projektowanie wnętrz takich jak: salony, łazienki, sypialnie, recepcje, apteki, garderoby, gabinety, pokoje dziecięce, biura oraz wiele innych pomieszczeń. Producenci oprogramowania zadbali o to, aby można było w nim stworzyć zarówno szczegółowy projekt pomieszczenia, a także zaprojektować same szczegóły, które się w nim znajdą.

Program KD Max daje możliwość zapisania projektu w formie panoramy 360 stopni. Wygenerowana panorama może być widoczna na ekranie monitora, a także na urządzeniach mobilnych. Niezwykle ciekawą opcją, która bardzo korzystnie wpływa na współpracę na linii projektant – zamawiający jest możliwość umieszczenia projektu w chmurze i udostępnienia go dla zamawiającego jeszcze przed właściwym wdrożeniem projektu w życie. Dzięki temu klient zyskuje możliwość spaceru po wirtualnym pomieszczeniu. Może przy tym łatwo zmieniać, przybliżać, oddalać i przesuwać widok oraz obracać się w zaprojektowanym wnętrzu. Panorama 360 stopni w ostatnim czasie bardzo mocno zyskuje na popularności, stanowi też niezwykle atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych wizualizacji.

KD MAX został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują innowacyjnych rozwiązań i wciąż rozwijają swoje umiejętności i kompetencji. Nowoczesnym i atrakcyjnym sposobem prezentacji zaprojektowanego pomieszczenia jest animacja. KD Max pozwala na ustawienie dowolne ścieżki, po której przemieszcza się kamera. Za pomocą opcji zapisu stworzonej ścieżki, można ją wielokrotnie wykorzystywać przy zapisie animacji. Animacja wykonana w KD Max jest zapisywana w popularnym formacie AVI, dzięki czemu bez problemu będzie można ją odtworzyć w dowolnym momencie. Możliwość sterowania liczbą klatek pozwala precyzyjnie ustawić jakość tworzonej animacji. Takie funkcje otwierają przed projektantami nieznane do tej pory możliwości marketingowe, a także w ogromnej mierze wpływają pozytywnie na współpracę pomiędzy klientem, a projektantem.